INOESS Partnerleri

Hizmette işbirliğinin müşterilerimiz için önemi

INOESS’te ortaklıkları, ya hizmetlere yönelik özel talepleri karşılayabilecek bir ekip ortaya çıkarmak amacıyla uzmanlık alanımız dışına erişim sağlayan ya da zaten sunduğumuz hizmetleri güçlendiren uzmanlaşmış hizmet seçeneklerini müşterilere daha uygun biçimde sunabilme becerileri yüzünden benimsiyoruz.

Hiçbir şey tek başına gelişmez. Firmalar arasındaki işbirliğinin, en iyi sonuç için müşterilerimize en eksiksiz ve profesyonel hizmet sağladığına inanıyoruz. İşbirliği şöyle tanımlanmaktadır: “birinin bir başkasıyla çalışması”. Ancak bundan daha fazlası olduğunu biliyoruz. Etkili işbirliği, hedeflere ulaşmada tanımlanmış sorumlulukların ve sistematik bir sürecin yanı sıra birlikte çalışma, sabır, ekip çalışması ve bilgi paylaşımı gerektirir. İster yeni olsun ister mevcut bir ortaklık olsun, her bir ekip kurma deneyiminde bu anlayışla hareket ediyoruz.

Çeşitli tür ve boyutlarda tüm yüklenicilerle ve alt danışmanlarla düzenli olarak çalışıyoruz. Hizmet ve deneyimde çeşitlilik sergileyen, organizasyon ve proje yönetimi stillerinde benzersiz olan ve uygulama anlayışlarında bağımsız olan firmalarla ve sektörlerle çalışarak, herkesi kapsayan en iyi çözümleri müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

elektronik-lab

Elektronik Lub, 30 yıldır Hindistan’da Denizcilik İletişimi ve Navigasyon Segmentinde öncü şirketlerden biridir. Kendi Ar-Ge merkez ile Elektronik Lab, yeni teknoloji ürünlerini kolay bir şekilde geliştirebilmektedir.

www.elektroniklab.co.in
rtms

RTMS (Railways Technical Mechanical Services), Türkiye, Ukrayna ve Mısır gibi ülkelerde farklı demiryolu projeleri ve tren bakımları yapan partner firmadır.

www.rtms.com.tr
wabtec

Wabtec, yük ve transit demiryolu sektörleri için önde gelen küresel ekipman, sistem, dijital çözümler ve katma değerli hizmetler sağlayıcısıdır. 150 yılı aşkın deneyim sunuyor.

www.wabteccorp.com
Ortaklarının da desteğiyle INOESS, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi ile Türk pazarı için yeni ürünler geliştirmeye devam edecektir.

INOESS Magazine

inoess katalog

Tanıtım Videomuz

Ayrıca, sizler için hazırladığımız INOESS tanıtım filmimizi de izleyebilirsiniz.