Servislerimiz


• INOESS, müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli yatırım seviyelerine sahip 4 hizmet alanı sunar. Müşteri ile sahada veya kendi ofislerimizde doğrudan çalışıyoruz. 


Özen yükümlülüğü 
Teknik yardım 
• INOESS, en büyük endüstriyel şirketlerin projelerini destekler. Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, projelerinin daha hızlı ve etkin bir şekilde tamamlanması için müşterilerimizin iç kaynaklarını tamamlar. INOESS, hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları herşeyi vermek amacıyla müşterilerine kendini adamıştır. Yöntemimizin yararı esnekliğimizdir. Kendimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlayabiliriz. 

Küresel teknik yardım 
■ Mümkün olan en kısa zamanda INOESS şunları önerir: Performans göstergelerinin uygulanması Mali ve idari yönetim

Sonuç üretme yükümlülüğü 
Hizmet merkezi 
• Bu hizmet, özellikle dış yetkinlikleri kullanan AR&GE departmanları ile ilgilidir. Hizmet merkezi, INOESS’in teknik bölümü tarafından yönetilmekte ve takip edilmekte olup, 4 ila 5 danışmandan oluşan bir ekip gerektirir. Süreç, üç adımı kapsar: 

Modelleme – Müşterilerimiz bize yapılacak çalışmalara ilişkin şartnameler verir. INOESS, gereklilikleri analiz eder ve gerçekleştirilecek görevlerin bir kataloğunu ve ilgili zaman çizelgesini hazırlar. Danışmanlarımız müşterilerimizin çevresine ve hedeflerine kendini kaptırır. 

Test – Bu görevler listesi daha sonra her zaman müşteri onayından sonra alınan geri bildirime göre test edilir ve ayarlanır. Böylece, istenen çalışmaları şeffaf ve etkin bir şekilde değerlendirebiliriz. 

Piyasaya sürme – Hizmet merkezi, çalışmasına sonuç taahhüdü ile belirli ve sözleşmeye bağlı bir tarihte başlar. Müşterilerimiz süreç boyunca kusursuz şeffaflık açısından bize güvenebilir. Bizim için, faaliyetimizin başarısının anahtarı budur. 

Sözleşme 
• Müşterilerimiz bize şartnameleri verdiğinde, INOESS’in taahhütleri sonuçları, son teslim tarihlerini ve maliyetleri içerir. 
• INOESS, izlenecek adımlara karar veren bir kalite sistemine sahiptir: BID/NO BID, GO/NO GO, vb. INOESS'in teknik bölümü, daha önceden tespit edilen ve hesaplanan riskleri kontrol eder. 
• Sonuç olarak, INOESS, hizmetlerini taahhütlerimizi onurlandıran ve müşterilerimizi memnun eden bütün boyutlarıyla sunar.